środa, 30 kwietnia 2014

2

Wypełniasz przestrzeń, dziękuję Ci
Dobrze, że jesteś 

Wystarczy być


Dajcie piątek, dajcie łzy i chwilę szczęścia, błagam, teraz.
Gdyby nie moje słoneczka u boku - nie byłoby tak pięknie.


Jestem szczęśliwa.
Najszczęśliwsza.





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz