What I am?
...what you are or what?
środa, 30 kwietnia 2014
2
Wypełniasz przestrzeń, dziękuję Ci
Dobrze, że jesteś
Wystarczy być
Dajcie piątek, dajcie łzy i chwilę szczęścia, błagam, teraz.
Gdyby nie moje słoneczka u boku - nie byłoby tak pięknie.
Jestem szczęśliwa.
Najszczęśliwsza.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz