niedziela, 15 lutego 2015

Insane

Oszalałam. Chyba tylko tak można określić mój stan. Szczęśliwa jestem tylko przy Tobie, nie jestem pewna czy tak powinno to wyglądać. Mam Cię przy sobie na chwilę wciąż zbyt krótką, umieram więc z każdym dniem bardziej.
Żyję z cholernym przeczuciem, że zaraz znikniesz. I zniknę ja.