What I am?
...what you are or what?
poniedziałek, 21 kwietnia 2014
I'll be
"Pomyślałem, że długo się nie odzywałem, więc napiszę."
Błąd.
Błąd.
BŁĄD.
Za dużo tego we mnie.
Za mało mnie.
Ostatni raz zaczynam pierwsza.
Pierwszy raz zakończę ostatnia.
I nie złamię się nigdy więcej.
Don't hide yourself in regret
Love u so much, Mr. Grassi
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz