poniedziałek, 21 kwietnia 2014

I'll be

"Pomyślałem, że długo się nie odzywałem, więc napiszę."

Błąd.
Błąd.
BŁĄD.

Za dużo tego we mnie.
Za mało mnie.

Ostatni raz zaczynam pierwsza.
Pierwszy raz zakończę ostatnia.
I nie złamię się nigdy więcej.

Don't hide yourself in regret



Love u so much, Mr. Grassi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz