niedziela, 19 października 2014

Can't



Muszę przestać. Powoli, delikatnie, spokojnie. Odejść. Zostawić to i uciec. Nie myśleć, nie czuć, nie chcieć.
Odizoluję się. Zerwę ze wszystkimi, wszystkim i z nią. Nie będę czekać. Nie będę płakać. Będę sobie i dla siebie.
To nie ma sensu. Nic nie ma.
I chyba nigdy nie miało.
Wbiłam sobie do głowy, że było inaczej.

Niepotrzebnie.
Będę tęsknić pewnie mocniej niż teraz, ale tak będzie lepiej.
Zobaczysz.



              

poniedziałek, 13 października 2014

Say you love me


Jestem już zmęczona moim ciągłym "nie wiem", "chcę" i "nie potrafię".
Za mało mi jej, chociaż jest wszędzie.
W każdym kawałku mnie.

Nie chcę tak.

Potrzebuję jej, tak okropnie mocno potrzebuję....