wtorek, 26 sierpnia 2014

Thank you



Okropnie. Jest źle. Niedobrze. 

Zabrali mi życie.
Zabrali mnie. 
Cały kawał mięsa.
Wyrwali ze mnie serce i resztki radości.
Ale jestem szczęśliwa, że mogłam być częścią tego, co dawało mi chęci do życia przez tyle lat.
Dankie.
Arigatoo.


















poniedziałek, 11 sierpnia 2014

One more reason

Umrę. Podwójnie. O ile nie potrójnie, chociaż chcę żyć. Ironia losu.
W ciągu minuty mój świat odżył, jednak jesteś mi potrzebna bardziej niż mogłam to sobie kiedykolwiek wyobrazić.