What I am?

...what you are or what?

piątek, 2 maja 2014

Piątek!

Szczęście nadchodzi mimo kładącej kłody pod nogi pogody!



Na co był mi płacz - już zapomniałam.

Autor: Unknown o 09:03
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

A little nevus

Unknown
Wyświetl mój pełny profil

Archiwum bloga

  • ►  2015 (9)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (1)
    • ►  maja (1)
    • ►  marca (1)
    • ►  lutego (1)
    • ►  stycznia (3)
  • ▼  2014 (43)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (2)
    • ►  września (2)
    • ►  sierpnia (2)
    • ►  lipca (7)
    • ►  czerwca (6)
    • ▼  maja (8)
      • Love Again
      • She said: "don't let go"
      • Słodko-kwaśna
      • Meaning of sense
      • Suffer
      • Impatient
      • After all
      • Piątek!
    • ►  kwietnia (14)
Motyw Prosty. Autor obrazów motywu: digi_guru. Obsługiwane przez usługę Blogger.