Chciałam zacząć od nowa, zmienić coś, cokolwiek. Zakładam blogspota i wierzę w lepsze jutro.
Tak, wierzę.
A przynajmniej wierzyć chcę.
To jest bardziej prawdopodobne.
My head’s under water
But I’m breathing fine
Chcę tylko oddychać bez poczucia winy, zasypiać bez tracenia zmysłów, nie gryźć warg i policzków, nie drapać, nie krzyczeć i nie bić.
I wanna cry and I wanna love
But all my tears have been used up
Mój blog, całkiem dla mnie, egzystujący moim życiem.
Zaufam Ci.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz