środa, 16 kwietnia 2014

Begining

Chciałam zacząć od nowa, zmienić coś, cokolwiek. Zakładam blogspota i wierzę w lepsze jutro. 
Tak, wierzę. 
A przynajmniej wierzyć chcę. 
To jest bardziej prawdopodobne. 

My head’s under water
But I’m breathing fine



Chcę tylko oddychać bez poczucia winy, zasypiać bez tracenia zmysłów, nie gryźć warg i policzków, nie drapać, nie krzyczeć i nie bić. 


I wanna cry and I wanna love
But all my tears have been used up


Mój blog, całkiem dla mnie, egzystujący moim życiem.
Zaufam Ci. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz