Ja wiem.
Spokojnie, wdech, potem wydech, kolejny wdech. Otwórz oczy. Spójrz na to wszystko pozytywnie. Miałaś żyć chwilą, więc znajdź w tym momencie coś dobrego. Plus w minusie. Potrafisz to zrobić.
Plus.... Udowodnię, że jestem suką. Pokonam ten strach i wyjdę na prostą. Tak. To pozytyw.
Czekam na lipiec, długie noce i rozmowy przy procentach i dwutlenku węgla.
ASkars aka my perfection.
Jag älskar dig

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz