czwartek, 8 maja 2014

Impatient

Życzyłeś kiedyś komuś najgorszego? Mordowałeś pod zamkniętymi powiekami? Wiesz jakie to uczucie?
Ja wiem. 

Spokojnie, wdech, potem wydech, kolejny wdech. Otwórz oczy. Spójrz na to wszystko pozytywnie. Miałaś żyć chwilą, więc znajdź w tym momencie coś dobrego. Plus w minusie. Potrafisz to zrobić. 
Plus.... Udowodnię, że jestem suką. Pokonam ten strach i wyjdę na prostą. Tak. To pozytyw.

Czekam na lipiec, długie noce i rozmowy przy procentach i dwutlenku węgla. 



ASkars aka my perfection.
Jag älskar dig

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz