Męczę się teoretycznie bardziej niż przewidywałam. Myślałam, że gorzej być nie może.
Niespodzianka.
Tęsknię tylko za słodkością. Za nią całą. Niewymowną, obezwładniającą perfekcją.
Przestałam jeść i spać. Nie jestem spokojna.
W ogóle nie jestem.
I feel my tears as they dry
A chciałabym być. Chociaż raz. Nie najważniejsza, może nawet nieważna. Ale być, czuć, żyć i móc.
I wanna live like tomorrow doesn't exist
Tak naprawdę nigdy nie byłam w piekle.
Piekło było we mnie.
Było mną.
Help me, I'm holding on for dear life
Najdziwniej mi z tym, że nie powinnam.
Ale NIC nie może mnie powstrzymać.
NIC nie ma takiej mocy.
Polegnę, jakkolwiek miałoby to wyglądać.
Don't go kitty, you are so pretty

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz