What I am?
...what you are or what?
czwartek, 31 lipca 2014
Clear
Czyściutka jak łza, wyleczona. Zła, wściekła, samotna, nadal samotna. Idę do domu, na koniec świata i tak nie zatęsknią.
Moje małe niebo w czterech ścianach.
Mój afrikaans zef.
Nie zrozumieją.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz