Chciałabym wykrzyczeć światu swoje szczęście, ale boję się, że zapeszę.
Nikt nie dawał mi nigdy tyle samą obecnością.
Nikt nie poprawiał humoru tym, że jest.
Nikt nie dawał mi tyle dobrego.
Nikt, poza Nią.
Boję się powiedzieć "kocham", jakby to była klątwa, a nie najpiękniejsze na świecie słowo.
Nikt nie dawał mi nigdy tyle samą obecnością.
Nikt nie poprawiał humoru tym, że jest.
Nikt nie dawał mi tyle dobrego.
Nikt, poza Nią.
Boję się powiedzieć "kocham", jakby to była klątwa, a nie najpiękniejsze na świecie słowo.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz