Obiecałam sobie, że chociażby miało mnie to zabić oszczędzę innym poczucia litości z myślą o mnie. Nie chcę czuć się potrzebna bardziej tylko dlatego, że się zagubiłam. Chociaż bez mapy i drogowskazu idzie mi i tak lepiej, niż ostatnio. Może nie silniejsza. Bardziej doświadczona w gubieniu się w sobie. Taka jestem.
Zatęskniłam za Tobą. Nie fizycznie. Nie psychicznie. Nie całą sobą. Nie wiem nawet jak, ale zatęskniłam. Ale przepadło, nie ma mnie.
Bardziej boli mnie nie być niż być i cierpieć. Chciałabym poczuć.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz