What I am?
...what you are or what?
wtorek, 26 sierpnia 2014
Thank you
Okropnie. Jest źle. Niedobrze.
Zabrali mi życie.
Zabrali mnie.
Cały kawał mięsa.
Wyrwali ze mnie serce i resztki radości.
Ale jestem szczęśliwa, że mogłam być częścią tego, co dawało mi chęci do życia przez tyle lat.
Dankie.
Arigatoo.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz