wtorek, 26 sierpnia 2014

Thank you



Okropnie. Jest źle. Niedobrze. 

Zabrali mi życie.
Zabrali mnie. 
Cały kawał mięsa.
Wyrwali ze mnie serce i resztki radości.
Ale jestem szczęśliwa, że mogłam być częścią tego, co dawało mi chęci do życia przez tyle lat.
Dankie.
Arigatoo.


















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz