niedziela, 19 października 2014

Can't



Muszę przestać. Powoli, delikatnie, spokojnie. Odejść. Zostawić to i uciec. Nie myśleć, nie czuć, nie chcieć.
Odizoluję się. Zerwę ze wszystkimi, wszystkim i z nią. Nie będę czekać. Nie będę płakać. Będę sobie i dla siebie.
To nie ma sensu. Nic nie ma.
I chyba nigdy nie miało.
Wbiłam sobie do głowy, że było inaczej.

Niepotrzebnie.
Będę tęsknić pewnie mocniej niż teraz, ale tak będzie lepiej.
Zobaczysz.



              

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz