Odizoluję się. Zerwę ze wszystkimi, wszystkim i z nią. Nie będę czekać. Nie będę płakać. Będę sobie i dla siebie.
To nie ma sensu. Nic nie ma.
I chyba nigdy nie miało.
Wbiłam sobie do głowy, że było inaczej.
Niepotrzebnie.
Będę tęsknić pewnie mocniej niż teraz, ale tak będzie lepiej.
Zobaczysz.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz